Terkini  Popular    Mula Topik

Mymasjid Tidak Semeriah Dulu-luahan Hati Ahli Mymasjid

2013-10-08 17:44:50
Assalamualaikum...Saya adalah warga ahli mymasjid pada tahun 2002 lagi...kiranya lama lah jugak.....masa itu saya belajar dan sibuk mengadap komputer sambil mengadap mymasjid ni....mmg seronok sbb ada ramai kawan yang boleh bertukar pendapat dan pandangan......dan tiba2 terputus hubungan pada tahun 2003 tak silap sbb kena tumpukan peperiksaan akhir semesta dengan project sekalilah......dan pada tahun 2004 tak silap saya..saya telah menyambung hubungan dengan mymasjid. tapi sekejap sahaja..sebab masa itu saya sibuk kerja yang tak mengadap PC dan akhirnya memang lupa mengenai mymasjid sampai lah sedar-sesar pada 2011 baru saya teringat kan mymasjid...tapi sedihnya..mymasjid tak macam dulu lah.....tak ada respon pada kawan2 macam dulu......and then..banyak format dah berubah....sampai lah sekarang nie..2013...im still with mymasjid..but unfortunately this site makin suram...dan makin tak meriah macam dulu....ahli2 sekarang makin pasif dan jarang post komen atau pendapat. emm... mungkin FB dan TWITTER yang menjadikan website ini sudah kurang di kenali....saya teringat jugak pada kawan mymasjid saya....cuba cari tapi tak jumpa dan tak tahu mana diorang berada sekarang.....sekarang ni saya rasa macam tak berapa seronok untuk masuk website ini, but i must support..to make sure this site still alive and agresif members which is can give their opinion and suggestion.so for person who create this website pls arrange this site to be good more user friendly.terima kasihAssalamualaikum

Diskusi

Komen anda
webmaster@mymasjid.net.my